POSEBNA kelimesi SLOVENCE dilinde ÖZEL anlamına gelmektedir. El emeği göz nuru hem kişiye özel hem de özel tasarım hediyelik ürünler satılmaktadır.

Hakkımızda

Posebna, 2018 de sadece sosyal medyalarda el emeği ürünleri yapan kişilerin/işletmelerin ücretsiz reklamını Emek Kazanı adı altında ilk adımını atmıştı. 2019 da İzmir de kurulup faaliyete geçmiştir. Kurucusu, Beyzanur Kozağacı’dır. posebna.com hem kişiye özel hem de özel tasarım el emeği göz nuru hediyelik ürünlerin online satış platformudur. Her çeşit el emeği ürün bulunup seri üretim hiçbir şekilde satılmamaktadır. Her insan sadece kendine özel bir hediye aldığında dünyanın en mutlu insanı olur. Bizim de amacımız; kişiye özel ürünler satıp müşterilerimizin mutlu olmasını sağlamak.

Vizyonumuz

İlk olarak Türkiye de; sonra da Dünya çapında en önde gelen ve en büyük hediyelik el emeği ürünleri satan e-ticaret sitesi olmak.

Misyonumuz

Misyonumuz, hediyelik el emeği ürünlerini daha çok insana ulaştırıp, insanları mutlu ederek özel hediyelerle insanlara kendisini önemli hissettirmek ve ürünleri daha değerli olmasını sağlamak. 

Temel Değerler

- Özel ve Tasarım Ürünler
- Müşteri Odaklılık
- Sürekli İnovasyon
- Dürüst Çalışma, İş Ahlakı ve Yasaları Önemsemek
- Başarılı, Çalışkan ve İyi Bir Ekip Olup Bir Aile Olmak
- Ürünlerin Kaliteli Ve El Emeği Olmasına Özen Göstermek
- Prensiplerine Önem Veren Bir Aile Olmak
- Zamanı Önemsemek
- Güvenliliği Korumak
- Mutluluk Dağıtmak